Favorisen Para Çekme İşlemleri

Oyuncularına, gittikçe popüler olan PaySafeCard dahil, çok sayıda para yatırma yöntemi sunan Favorisen, bahisçilere oynamak için çeşitli yöntemler sunar. Sitede ayrıca yaş, kimlik ve ikametgahı gösteren belgeler ve ayrıca para çekmecesi amacıyla avcının adıyla eşleşen banka hesap özeti gerekmekte, bu nedenle uygun belgeler sunmaya hazırlanmalı ya da para çekimlerinizdeki gecikmelerle karşı karşıya kalmalısınız. Favorisen, herhangi bir depozito ücreti almaz, ancak ilk depozito için minimum 10 TL depozito ve 5000 TL  depozito limiti vardır.

Diğer Uygulamalar

Para çekme yöntemleri Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard, banka havalesi veya Neteller’dir ve para yatırma işlemlerinin en az iki kez yapılmaması koşuluyla para yatırma işlemlerine% 20 oranında idari ücret uygulanır, bu yüzden para yatırdığınızdan emin olun. Para çekme talebinden önce para çekme talebinde bulunun.

Favorisen, tüm para çekme taleplerini iki iş günü içinde işleme koyma sözü verdi, ancak bazı finansal kurumlarla birlikte gerçek fonların alınması daha uzun sürebilir. Bunun yanı sıra Papara, Anında Havale gibi platformlar da kullanılabilir.